Ģirģens: Kaimiņš vēlējās kandidēt uz EP, bet uzskatīja, ka vispirms jāsakārto valsts

32 komentāri
Ģirģens: Kaimiņš vēlējās kandidēt uz EP, bet uzskatīja, ka vispirms jāsakārto valsts
PAULA ČURKSTE, LETA

Ceturtdien noslēdzās partiju pieteikšanās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. Konkurence ļoti blīva – uz astoņām Latvijas deputātu vietām pretendēs kopumā 16 saraksti.

Kā pēdējās sarakstu CVK iesniedza partiju apvienība “Jaunā Saskaņa” un “KPV LV”.

“Jaunā Saskaņa” iepriekš bija zināma kā partiju apvienība “Par alternatīvu”. Šī saraksta lokomotīves ir politiskā spēka neformālais līderis, uzņēmējs Juris Žuravļovs, valdes priekšsēdētājs Jānis Kuzins un uzņēmējs Andrejs Ņilovs. Savukārt “KPV LV” pēdējā brīdi atteikusies no idejas par Artusa Kaimiņa virzīšanu.

“Kaimiņš varbūt arī vēlējās kandidēt uz EP, bet viņš uzskatīja, ka ir jāsakārto arī valsts, ko mēs esam solījuši un arī darīsim. Tas ir numur viens uzdevums un EP ir kā līdzeklis kā ietekmēt labvēlīgus lēmumus Latvijai,” saka “KPV LV” saraksta līderis Kaspars Ģirģens.

Līdz ar to “KPV LV”, kuru pēdējos mēnešos vajājušas iekšējās domstarpības, cīņā par Briseles krēsliem vedīs Saeimas deputāts Ģirģens, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Roberts Spručs un Ekonomikas ministra padomniece Beata Jonīte.

TOP komentāri

 • Anita Nita
 • bauris

  bauris

  Katram nobriedušam vīram ir gods.pēc tādiem meliem es nošautos,bet nelieši taisās uz Riropu!
 • Manuprāt
  +7 +7 0

  Manuprāt

  Tas āksts un Kangars Kaimiņš nav sapratis, ka viņa teātrim pienāca gals, tiklīdz viņš pārdevās, kā pēdējā pērkamā ielene, Meroni un Vemjotības Rižajai. Kaimiņ ! Ej dirst, nevis uz Eiropu, Artusiņ ! Kārtotājs atradies ?! Tu savu sirdsapziņu sakārto, pipeles zvans !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl