Ģimenes traģēdija Babītē – policija izbeigusi kriminālprocesu par suņu nāvējošu uzbrukumu bērnam

0 Komentāru
Ģimenes traģēdija Babītē – policija izbeigusi kriminālprocesu par suņu nāvējošu uzbrukumu bērnam
Ilustratīvs foto. (MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64)

Valsts policija (VP) izbeigusi kriminālprocesu par 2016. gada nogalē notikušo suņu uzbrukumu Babītē, kurā gāja bojā piecus gadus veca meitene.

Kriminālprocess ir izbeigts, turklāt Pārtikas un veterinārā dienesta un VP pārbaudēs tika konstatēts, ka nav pārkāpti dzīvnieku turēšanas noteikumi, aģentūrai LETA apliecināja VP preses pārstāve Gita Gžibovska.

Kriminālprocesā arī konstatēts, ka persona, kas notikuma brīdī atradās kopā ar bērnu, mēģināja viņu pasargāt un sniegt pirmo palīdzību.

Saskaņā ar iepriekš VP sniegto informāciju 2016. gada novembrī piecus gadus vecās meitenes un trīs gadus veca zēna vecāki savus bērnus atstāja pieskatīšanai viņu vecmammai un devās prom. Savukārt pēc tam vecmamma devās uz darbu, atstājot bērnus vecvecmammas uzraudzībā.

Kamēr sieviete tīrījusi pagalmā sniegu, bērni turpat netālu pikojās un spēlējās ar četriem ģimenes bordo dogiem. Pēkšņi suņi kļuvuši agresīvi, uzbruka meitenei un sāka viņai kost.

Vecvecmamma centusies suņus nomierināt un aizsargāt meiteni, vienlaikus zvanot savai meitai, kura ir suņu saimniece. Sievietei neizdevās paglābt meiteni no lielajiem suņiem, un, kad ieradās meitenes vecmamma, bērns jau bija gājis bojā.

Jāpiebilst, ka pēc suņu īpašnieces vēlēšanās agresīvie suņi vispirms tika nogādāti dzīvnieku patversmē, bet nedaudz vēlāk pēc īpašnieces lūguma tika veikta eitanāzija.

Video: “Degpunktā” stāsta par šausminošo notikumu

0 Komentāru