Komentāri

Ģimenes ārsti un Veselības ministrijas pārstāvji ir paziņojuši, ka sarunām vairs neredz jēgu. Streiks nākamnedēļ būs.

Vienošanās nav panākta, un tālākas sarunas paredzētas nav – tā pēc šovakar notikušajām diskusijām ar ģimenes ārstiem norāda veselības ministre Anda Čakša. Sapratni nav izdevies rast par vairumu no ģimenes ārstu prasībām, kas saistītas ar finansējuma palielināšanu, plānotajām izmaiņām ārstu prakšu darba organizācijā un e-veselības ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka nākampirmdien, 3. jūlijā, pulksten 12.00 ģimenes ārsti sāks streikot.

Ģimenes ārstu streiks būs brīvprātīgs. Cik prakšu tajā piedalīsies un kā streiks tiks tehniski organizēts, par to streika komiteja vēl lems tuvākajā laikā. Iepriekš pieļauts, ka streikā varētu iesaistīties ap 600 speciālistu jeb gandrīz puse Latvijas ģimenes ārstu.

Tikmēr Veselības ministrija sākusi plānot, kā nodrošināt medicīnas pakalpojumus tiem pacientiem, kuru ģimenes ārsti streiko.

Steikam nav noteikts termiņš – tas notikšot, kamēr tiks izpildītas ģimenes ārstu prasības.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl