Komentāri

Ģimenes ārsti un Veselības ministrijas pārstāvji ir paziņojuši, ka sarunām vairs neredz jēgu. Streiks nākamnedēļ būs.

Vienošanās nav panākta, un tālākas sarunas paredzētas nav – tā pēc šovakar notikušajām diskusijām ar ģimenes ārstiem norāda veselības ministre Anda Čakša. Sapratni nav izdevies rast par vairumu no ģimenes ārstu prasībām, kas saistītas ar finansējuma palielināšanu, plānotajām izmaiņām ārstu prakšu darba organizācijā un e-veselības ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka nākampirmdien, 3. jūlijā, pulksten 12.00 ģimenes ārsti sāks streikot.

Ģimenes ārstu streiks būs brīvprātīgs. Cik prakšu tajā piedalīsies un kā streiks tiks tehniski organizēts, par to streika komiteja vēl lems tuvākajā laikā. Iepriekš pieļauts, ka streikā varētu iesaistīties ap 600 speciālistu jeb gandrīz puse Latvijas ģimenes ārstu.

Tikmēr Veselības ministrija sākusi plānot, kā nodrošināt medicīnas pakalpojumus tiem pacientiem, kuru ģimenes ārsti streiko.

Steikam nav noteikts termiņš – tas notikšot, kamēr tiks izpildītas ģimenes ārstu prasības.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl