Ģimenes ārsti pie Saeimas prasīs tūlītēju problēmu risināšanu

Komentāri

Latvijā kārtējie protesti. Latvijas Ģimenes ārstu asociācija pēc dažām stundām pie valdības ēkas prasīs “tūlītēju rīcību” vairāku aktuālu problēmu risināšanā. 

Pretējā gadījumā varētu tikt spriests arī par veselības ministra Gunta Belēviča demisijas pieprasīšanu

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcijas mērķis ir ne tikai pievērst politiķu uzmanību situācijai nozarē, bet arī sabiedrības uzmanību, akcentējot, ka nozares problēmas neattiecas tikai uz tiem, kas tajā strādā.

Savukārt pacienti tiks aicināti zvanīt, ja viņiem būs problēmas saņemt kādu izmeklējumu vai speciālista konsultāciju tieši veselības ministram Guntim Belēvičam, viņa biroja vadītājiem un padomniekiem, kā arī premjera Māra Kučinska biroja vadītājiem.

TNS veiktā aptauja rāda, ka vairāk par pusi atbalsta Belēviča demisiju, 23% ir pret to, bet 18% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl