2 komentāri

Vēlme aizbēgt no Latvijas ziemas uz saulaino Ēģipti Ulda ģimenei beigusies pavisam neveiksmīgi. ”Sameklējām it kā labu piedāvājumu. Aizbrucām uz biroju, samaksājām naudu, noslēdzām līgumu un viss,” stāsta Uldis. Taču ceļojumā aizbraukt neizdevās.

Uldis par trīs personu ceļojumu uz Ēģiptes pilsētu Hurgadu samaksāja gandrīz 1100 eiro. Līdz pat izlidošanas brīdim nekas neliecināja par gaidāmām nepatikšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Naktī aizbraucām uz Lietuvas lidostu un izrādās, ka lidojums ir atcelts. Mēs vienīgie tūristi no Latvijas atbraukuši tā kā tādi muļķīši. Mēs nevarējām saprast, kāpēc neko iepriekš nepaziņoja,” stāsta Uldis.

Līgumā, kas noslēgts ar Latvijas tūrisma aģentūru, norādīts, ka brauciena atcelšanas gadījumā klientam piedāvā citu ceļojumu vai atdod samaksāto naudu, bet kā zināms “papīrs pacieš visu”.

Tūrisma aģentūra norāda, ka ir tikai starpnieks un naudu par ceļojumu atdot nevar.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • 2$$
  0 0 0

  2$$

  un kāpēc tad uldis nepaziņo publiski kas tā bij pa firmu ?
  pirms pārs gadiem siguldā bij viena firma "ceļojums tev "ar visu lauru rēķi priekšgalā tad tur tajos slazdos 1/3 LV iekrita .kaut arī ir irosināts krimināls ,bet poliči šā vai tā klusē ....
 • Ex
  0 0 0

  Ex

  Nu ko teikt,... ,grib pa lēto samaksāsi vairāk.Vispār ar tiem starpniekiem entajiem nav jēga ņemties.Kas ir grūti pasūtīt biļetes un viesnīcu,jeb obligāti vajag uzraurties?Būtu aizgājis un normālu firmu un miers,nē ,jaiet uz viendienīšu kantoriem.:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl