Gerhards: Pašlaik ir pārāk maz informācijas par notikušo Jūrmalas domē

Komentāri

Pašlaik vēl ir pārāk maz informācijas par notikušo Jūrmalā, norāda par pašvaldībām atbildīgais ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Viņš vienlaikus uzsver, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai ir tiesības gan atcelt no amata pašvaldības mēru, gan arī rosināt Saeimā visas pašvaldības atsaukšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrs uzsver, ka vēl ir jāsagaida oficiālos atbildīgo iestāžu lēmumus attiecībā uz Jūrmalas mēru Gati Truksni, un tad jālemj par tālāko rīcību.

Ja apstiprināsies ziņas, ka KNAB vaino Truksni korupcijā, tad šī būs kārtējā reize, kad KNAB redzeslokā nonācis kāds no Jūrmalas mēriem.

Pirms vairākiem gadiem tā dēvētajā Jūrmalgeitā cietumsodu par kukuļošanu saņēma bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu jau izcietis. Savukārt apelācijas instances tiesā šobrīd atrodas krimināllieta, kur bijušais kūrortpilsētas mērs Raimonds Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu. Pirmās instances tiesa Munkevicam piesprieda gandrīz 50 tūkstošu eiro naudas sodu.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl