Gerhards: Pašlaik ir pārāk maz informācijas par notikušo Jūrmalas domē

Komentāri

Pašlaik vēl ir pārāk maz informācijas par notikušo Jūrmalā, norāda par pašvaldībām atbildīgais ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Viņš vienlaikus uzsver, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai ir tiesības gan atcelt no amata pašvaldības mēru, gan arī rosināt Saeimā visas pašvaldības atsaukšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrs uzsver, ka vēl ir jāsagaida oficiālos atbildīgo iestāžu lēmumus attiecībā uz Jūrmalas mēru Gati Truksni, un tad jālemj par tālāko rīcību.

Ja apstiprināsies ziņas, ka KNAB vaino Truksni korupcijā, tad šī būs kārtējā reize, kad KNAB redzeslokā nonācis kāds no Jūrmalas mēriem.

Pirms vairākiem gadiem tā dēvētajā Jūrmalgeitā cietumsodu par kukuļošanu saņēma bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu jau izcietis. Savukārt apelācijas instances tiesā šobrīd atrodas krimināllieta, kur bijušais kūrortpilsētas mērs Raimonds Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu. Pirmās instances tiesa Munkevicam piesprieda gandrīz 50 tūkstošu eiro naudas sodu.

Foto

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl