Gāzes smakas avots Ģertrūdes un Stabu ielas rajonā, iespējams, bija nelegālā gāzes balonu uzpildes stacija

1 komentārs

Otrdienas, 19. marta, vakarā iespējamās gāzes noplūdes dēļ policija no kādas ēkas Ģertrūdes ielā evakuēja aptuveni 25 cilvēkus, kā arī apturēja transportlīdzekļu kustību Ģertrūdes ielā posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Avotu ielai.

TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija liecina, ka gāzes smaka, kuras dēļ tika izsaukti atbildīgie dienesti, iespējams, radās nelegālas gāzes uzpildes stacijas dēļ. Kādas Ģertrūdes ielas mājas pagalmā stāv vairāki gāzes baloni, kurus neviens neuzrauga, un tas var liecināt par to, ka tur darbojusies nelegāla uzpildes stacija. Šobrīd policija izmeklē, vai tur nav bijusi nelegāla uzņēmējdarbība, kura apdraudējusi cilvēkus.

Iepriekš VUGD ziņoja, ka kanalizācijā, iespējams, izlieti pārpalikumi no gāzes balona – gāzes šķidrā frakcija. Līdz ar to smaka pārvietojas pa kanalizācijas sistēmas loku Ģertrūdes un Stabu ielā (no Aleksandra Čaka līdz Avotu ielai).

VUGD pēc tam veica kanalizācijas sistēmas ventilāciju. Pēc vairākām stundām evakuētie iedzīvotāji varēja atgriezties mājokļos un tika atjaunota arī iepriekš notikuma vietā ierobežotā transportlīdzekļu un gājēju kustība.

1 komentārs