Komentāri

Milzīgi sastrēgumi Jūrmalas virzienā, izmisuši cilvēki automobiļos un vēl vairāk izmisuši cilvēki pašā Jūrmalā, Krišjāņa Barona ielā. Ugunsdzēsēju automašīnu bākugunis, ūdens, kas drīz vien pārvēršas ledū, dūmi, liesmas un rosība – tas viss notika vakar vakarā Jūrmalā.

Krišjāņa Barona ielā, netālu no Rīgas ielas un paša Lielupes tilta, vienā mirklī uzliesmoja kāda dzīvojamā ēkā un no tās aizdegās arī saimniecības nami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runāja, ka noticis gāzes sprādziens, kas varētu būt arī par iemelsu degšanai, taču pašā glābšanas darbu laikā neviens sakarīgus komentārus vēl nevarēja vai nevēlējās sniegt.

Šodien LNT raidījuma Degpunktā viesojās notikuma vietā, lai noskaidrotu, kas tad īsti vainojams notikušajā.

Mājas pagalmā sastaptais vīrietis stāsta, ka neesot nama īpašnieks, taču tajā dzīvojot. Viņš īsi un skopi, bet tomēr pastāsta, kā viss vakar pēcpusdienā notika.

Vīrietis saka, – uzlicis uz gāzes plīts ēdienu, iegājis citā telpā, un pēkšņi viss jau bijis liesmās. Ugunsdzēsēji pieļauj ka no gāzes plīts vai gāzes balona notikusi gāzes noplūde, kā rezultātā sākusies degšana.

Kad atbraukuši ugunsdzēsēji, uzsprādzis arī pats balons, par laimi, neviena cilvēka sprādziena vietas tuvumā neesot bijis. Lai nu kā, degšana bija vērienīga. No vienas plīts aizdegās ne tikai dzīvojamā māja, bet vēl divas saimniecības ēkas.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl