Komentāri

Finanšu ministrijas pieteiktā nodokļu reforma ir jāatbalsta. Tā šodien kopīgā preses konferencē paziņoja darba devēji, ņēmēji, uzņēmēji un Latvijas Banka.

Ekonomikas izrāviens, pelēkas ekonomikas sarukums un vairāk naudas iedzīvotāju maciņos – ir tie labumi, kurus valdības partneru ieskatā dos reforma. Savukārt tiem, kuri neredz reformas nestos labumus, vajadzētu uzlikt brilles, norādīja darba devēju konfederācijas prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr arī paši sociālie partneri novilkuši sarkanās līnijas – viņi vienoti ieviest iespējai par labu veselības aprūpei celt sociālā nodokļa likmi. Tā vietā viņi rosina veselībai atvēlēt vienu procentu no šā brīža sociālajām iemaksām, kam kategoriski iebilst Labklājības ministrija. Plašāk par to, kā reforma var ietekmēt budžeta ieņēmumus, stāstīsim ziņās pulksten astoņos.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl