Gan Bei nodokļos nav nomaksājis 975 799, 96 eiro

Komentāri
Gan Bei nodokļos nav nomaksājis 975 799, 96 eiro
FOTO: LETA

Gan Bei lieta pēc vairāk nekā gadu ilgas vērienīgas un sarežģītas izmeklēšanas tiks nodota prokuratūrai. Par tādu lēmumu šodien žurnālistiem paziņoja Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policija, kura lūdz sākt kriminālvajāšanu pret deviņām personām.

Oficiāli viņu vārdi atklāti netiek, bet zināms, ka septiņas personas saistītas ar SIA Lage Ko, kuram pieder arī Gan Bei restorāni, bet divas – ar kases aparātu sistēmu apkalpotāju SIA Brio Engeneering.

Izmeklētāji prognozē, ka lietas virzība līdz tiesai būs raita, bet konkrētajā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumā krāpniecība ar kases aparātiem vairs nenotiek.

Tikmēr Finanšu policija izmeklē vēl trīs liela apjoma lietas, kas saistītas ar kases aparātu sistēmu sagrozīšanu, un divās no tām arī figurē sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi.

Uz pēdām organizētai grupai, samazinot faktiskos ieņēmumus un valstij nodokļos nesamaksājot kā vēlāk noskaidrojās gandrīz miljonu eiro, kas ar speciāli radītu nelegālu programmatūru sagrozīja kases aparātus, Finanšu policija nāca pirms vairāk nekā gada.

Izmeklēšanas laikā veiktas vairāk nekā 30 kratīšanas, 200 pratināšanas un apskatīti 150 datu nesēji – datori, serveri un kases aparāti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl