Gan Bei līdzīpašniece atbrīvota no apcietinājuma

Komentāri
Gan Bei līdzīpašniece atbrīvota no apcietinājuma
FOTO: LETA

Saeimas deputāta Sergeja Potapkina sievai, restorānu tīkla Gan bei līdzīpašniecei Gaļinai Karmačai grozīts drošības līdzeklis. Viņa no apcietinājuma izlaista un pašreiz viņai aizliegts izbraukt no valsts.

Jau vēstīts, ka ar “Gan Bei” īpašniekiem saistītā organizētā noziedzīgā grupa katru mēnesi no uzņēmuma kases aparātiem izzagusi vismaz 700 tūkstošus eiro skaidras naudas, jeb pusi no mēneša apgrozījuma.

Par šīm nodokļu mahinācijām Finanšu policija 10.decembrī aizturēja septiņus cilvēkus, tostarp Potapkina sievu, kura bijusi viena no naudas izkrāpšanas shēmas vadītājām.

Kopš tā laika viņai kā drošības līdzeklis bija piemērots apcietinājums, taču aizvadītajā nedēļā procesa virzītājs no šīs prasības atteicies un nu saskaņas centra deputāta Potapkina sieva Gaļina Karmača atrodas brīvībā, taču viņai ir liegts izbraukt no valsts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl