Gājēju kultūra – riskēt ar dzīvību, lai tiktu pāri šosejai

Komentāri

Izmīdītās taciņas parkos liek domāt par cilvēku slinkumu un neaudzinātību, taču paradums iet taisnāko ceļu neatkarīgi no apstākļiem daudziem piemīt arī vietās, kur tas jau apdraud dzīvību, – šķērsojot šosejas.

Šādu vietu ir daudz gan Rīgā, gan arī citās pilsētās. Diemžēl gājēji nepadomā, ka šajos ceļa posmos auto brauc nereti ar 70 vai pat 90 kilometriem stundā, un šoferi nedomā par to, ka viņiem priekšā pēkšņi varētu izskriet kāds neuzmanīgs gājējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paši aptaujātie šoseju šķērsotāji gan neizskatās pārāk satraukti un savu rīcību pamato ar vēlmi pēc iespējas ātrāk nokļūt otrpus ceļam.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl