Komentāri

Šīs nedēļas nogalē, sestdienas vakarā, Cēsu Pils parka estrādē notiks gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki ”Imantdienas”.

Koncerta programmā uzsvars šogad tiks likts uz labi zināmām un paaudžu paaudzēs iemīļotām komponista dziesmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncerta pirmajā daļā tradicionāli uzstāsies grupa ”Turaidas Roze”, kas atskaņos sava repertuāra pašus populārākos skaņdarbus.

Koncerta otrajā daļā uzstāsies ”Raxtu Raxti”, atskaņojot Imanta Kalniņa dziesmas tautas un pasaules mūzikai pietuvinātā skanējumā.

Imantdienu koncerta noslēgumā uzstāsies grupa ”Autobuss debesīs” kopā ar NBS bigbendu un dziedātāju Kristīni Prauliņu.

Trešdien LNT rīta raidījuma “900 sekundes” studiju pieskandināja un pastāstīja, ko viņiem pašiem nozīmē “Imantdienas”, mūziķi Kārlis Auzāns un Marts Kristians Kalniņš.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl