Komentāri

Saeima šodien ārkārtas sesijas sēdē par tieslietu ministru apstiprināja Gaidi Bērziņu (VL-TB/LNNK). Par Bērziņa apstiprināšanu balsoja 55 deputāti, pret bija 27, bet atturējās 2 deputāti.

Pēc apstiprināšanas amatā Gaidis Bērziņš medijiem norādīja, ka prioritātes šobrīd ir pabeigt galvenos uzsāktos darbus tieslietu jomā, proti, jāpabeidz darbs pie šķīrējtiesas regulējuma sakārtošanas un maksātnespējas likuma regulējuma.”

Tieslietu ministra amats Bērziņam nav svešs, iepriekš viņš jau divas reizes ir vadījis Tieslietu ministriju. Taču pagaidām pienākumus viņš nevarēs veikt pilnvērtīgi, jo vēl nav saņēmis pielaidi valsts noslēpumam.

Bērziņš, atzīst: ”Savā ziņā, protams, tas ir šķērslis, bet tas ir pašreizējās kārtības jautājums. Manuprāt tā pozitīvā ziņa ir, ka arī Satversmes aizsardzības birojs šobrīd jau ir norādījis, ka šī kārtība būtu pārskatāma, rodot iespēju šīs pielaides vērtēšanu paredzēt pirms amatpersonas apstiprināšanas amatā.”

Viņš norādīja, ka turpmāk viņa līdzšinējos pienākumus TM parlamentārā sekretāra amatu pildīs Jānis Iesalnieks, kurš ir NA frakcijas vecākais konsultants.

Jānis Iesalniekls līdz šim izcēlies, kā viens no skandalozākajiem NA partijas biedriem. Viņš iepriekš izcēlies ar savu viedokli, kurā šķietami attaisnoja Oslo šāvēja Breivīka masu slepkavību. Tāpat viņš savā Twitter kontā komentēja Denisa Čalovska lietu: ”Kam mums tāds noziedzies urlēns vajadzīgs? Tikšana vaļā no tādiem pilnībā atbilst nacionālās apvienības nostādnēm.”

Pats Iesalnieks intervijā TV3 ziņām norāda: ”Pirmkārt, es priecājos, ka Latvija ir demokrātiska valsts un no tā izriet uzskatu brīvība. Daži mani izteikumi gan varētu būt radušies emociju iespaidā.’’

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl