“Gaidījām šovu, bet saņēmām kultūras nama prožektoru!” Tūristi vīlušies par Ventas rumbas izgaismošanu

19 komentāri
“Gaidījām šovu, bet saņēmām kultūras nama prožektoru!” Tūristi vīlušies par Ventas rumbas izgaismošanu
ANDRIS JERMUTS

Par vienu no gaidītākajiem pasākumiem zem klajas debess pagājušās nedēļas nogalē noteikti kļuva gaismas šovs Kuldīgā, kura laikā dažādās krāsās iezaigojās Eiropā platākais ūdenskritums – Ventas rumba.

Gan piektdien, gan sestdien pasākumu apmeklēja simtiem iedzīvotāju un pilsētas viesu. Kamēr vieni jūsmo par lielisko ideju, citi ir vīlušies, ka nav saņemts cerētais.

Vairāki Skaties.lv lasītāji savu redzējumu pauda pie publikācijas par Ventas rumbas gaismas šovu piektdienas vakarā.

Kristīne: “Visiem smukas bildes, bet es neko tādu neredzēju vakar”.

Lauris: “Vakar tur bija tūkstošiem cilvēku, bet, domāju, ka neviens nevar pateikt to, ka bija skaisti. Pilnīgas nekas bija no izgaismošanas”.

Vineta: “Fotošopa attēli un vairāk nekas!!!”.

Arī sociālajos tīklos publicēti komentāri, ka brauciens uz Ventas rumbu bijis veltīgs. Savukārt laikraksta “Kurzemnieks” mājaslapā ievietots komentārs, ka “cilvēki speciāli brauca uz to, bet beigās dabūja kultūras nama prožektorus, kuri haotiski tika spīdināti upē”.

Arī laikraksts ziņo, ka atsauksmes par gaismas šovu ir dažādas, jo piektdienas vakarā lietus un miglas laikā gaismas virs Ventas bija vājākas un daudziem neradīja gaidīto efektu, savukārt sestdien rīkotāji apgaismojumu uzlabojuši un  arī laika apstākļi izrādījās daudz labvēlīgāki.

Jāpiebilst, ka Kuldīgā pirmreizējo pasākumu iemūžināja arī daudzi fotogrāfi. No putna lidojuma skats ir pat vairāk nekā krāšņs, kamēr vērotājiem uz zemes šādas ainas izpalika.

19 komentāri