Gadumijā uz laiku Rīga atkal kļūst par tūrisma centru

Komentāri

Decembra beigas un janvāra sākumu vienmēr ar nepacietību gaida tūrisma nozarē strādājošie, jo šajā laikā Latvijā būtiski pieaug tūristu skaits. Šā gadumija arī nav izņēmums. No kurām valstīm pie mums svinēt Ziemassvētkus un Jauno gadu ierodas visvairāk viesu?

Viesnīcā ”Dome Hotel spa”, kas atrodas Vecrīgā, visi numuriņi līdz janvāra pirmās nedēļas beigām ir rezervēti. Pirmās rezervācijas gadumijai parasti tiek pieteiktas jau vasarā un decembra vidū vairākiem potenciāliem klientiem nākas pat atteikt, jo viesnīcā vairs nav brīvu numuriņu. Visbiežāk gada nogali šeit viesojas tūristi no Vācijas un Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Gada nogalē Latviju visbiežāk apmeklē tūristi no kaimiņvalstīm – Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Zviedrijas, stāsta Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijā. Viesi parasti paliek mūsu valstī vidēji 3-4 diennaktis, un tas ir vismaz 1-2 diennaktīm vairāk nekā citos nesezonas mēnešos no oktobra līdz martam. Vietējie iedzīvotāji šajā laikā viesnīcās paliek nelabprāt.

Gada nogalē Rīgas Tūrisma informācijas centros valda liela rosība – gandrīz kā vasaras mēnešos. Ja no oktobra līdz martam stundas laikā šeit atnāk līdz 20 tūristiem, tad gadumijā šis skaits var pat pieckāršoties.

Viesnīcu nozarē strādājošie ik gadu domā par to, kā šo kluso sezonu padarīt pievilcīgu ārzemju tūristiem, jo pēc visiem ziemas svētkiem sarukums ir jūtams diezgan nopietns – viesnīcas mēdz būt pustukšas līdz vasarai, kad tajās sākas lielākais viesu pieplūdums.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl