Gadumijā uz laiku Rīga atkal kļūst par tūrisma centru

Komentāri

Decembra beigas un janvāra sākumu vienmēr ar nepacietību gaida tūrisma nozarē strādājošie, jo šajā laikā Latvijā būtiski pieaug tūristu skaits. Šā gadumija arī nav izņēmums. No kurām valstīm pie mums svinēt Ziemassvētkus un Jauno gadu ierodas visvairāk viesu?

Viesnīcā ”Dome Hotel spa”, kas atrodas Vecrīgā, visi numuriņi līdz janvāra pirmās nedēļas beigām ir rezervēti. Pirmās rezervācijas gadumijai parasti tiek pieteiktas jau vasarā un decembra vidū vairākiem potenciāliem klientiem nākas pat atteikt, jo viesnīcā vairs nav brīvu numuriņu. Visbiežāk gada nogali šeit viesojas tūristi no Vācijas un Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Gada nogalē Latviju visbiežāk apmeklē tūristi no kaimiņvalstīm – Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Zviedrijas, stāsta Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijā. Viesi parasti paliek mūsu valstī vidēji 3-4 diennaktis, un tas ir vismaz 1-2 diennaktīm vairāk nekā citos nesezonas mēnešos no oktobra līdz martam. Vietējie iedzīvotāji šajā laikā viesnīcās paliek nelabprāt.

Gada nogalē Rīgas Tūrisma informācijas centros valda liela rosība – gandrīz kā vasaras mēnešos. Ja no oktobra līdz martam stundas laikā šeit atnāk līdz 20 tūristiem, tad gadumijā šis skaits var pat pieckāršoties.

Viesnīcu nozarē strādājošie ik gadu domā par to, kā šo kluso sezonu padarīt pievilcīgu ārzemju tūristiem, jo pēc visiem ziemas svētkiem sarukums ir jūtams diezgan nopietns – viesnīcas mēdz būt pustukšas līdz vasarai, kad tajās sākas lielākais viesu pieplūdums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl