Gada lielāko nekustamo īpašumu darījumu galvgalī tenisista Ernesta Gulbja īpašums

0 Komentāru
Gada lielāko nekustamo īpašumu darījumu galvgalī tenisista Ernesta Gulbja īpašums
Foto: AFP / LETA

Ārpus galvaspilsētas un Jūrmalas pērn lielākais darījums ar nekustamajiem īpašumiem noticis Kuldīgas novada Rumbas pagastā – slavenais tenisists Ernests Gulbis to pārdevis par 4 miljoniem eiro.

No portālā “db.lv” publicētās informācijas par gada 20 lielākajiem nekustamā īpašuma darījumiem ārpus Rīgas izriet, ka Gulbis aprīlī par 4 miljoniem eiro pārdevis 17,14 hektārus zemes ar dzīvojamo māju un vairākām būvēm.

2015. gadā viņš to ieguva no sava tēva – oficiāli par 156 tūkstošiem eiro. Īpašumu iegādājās SIA “Baltic Rancho Estate”, kas pieder Kiprā reģistrētai “Baltic Rancho Estate Limited” un kurai hipotekārais kredīts tā iegādei nebija nepieciešams.

Tikmēr otrajā vietā ir 3,99 miljonu eiro darījums. Nīderlandes kompānijai “Ingroup Dutch B.V.” piederošā SIA “Potential SPV” jūnijā par šādu summu nopirka 3,33ha zemes ar noliktavu un administratīvo ēku ar piebūvi Granīta ielā 17, Rumbulā, Stopiņu novadā.

Savukārt trešajā vietā ierindojies darījums, kura vērtība ir 3,3 miljoni eiro. 7990 kvadrātmetri zemes ar divām būvēm Saldus novadā, Apvedceļā 11, pērn martā par šādu summu nonāca degvielas uzpildes tīkla SIA “Circle K Latvia” īpašumā. To pārdeva SIA “Ziko”, kas to 2012. gadā nopirka par 44 tūkstošiem eiro.

0 Komentāru