Gada balva Rīgas arhitektūrā – LU Dabaszinātņu centram

Komentāri

Šodien – Pasaules arhitektūras dienā – pasniegtas Gada balvas Rīgas arhitektūrā, un par pagājušā gada labāko būvi galvaspilsētā atzīts Latvijas Universitātes Dabas zinātņu akadēmiskais centrs Torņakalnā.

Kopumā no gandrīz 800 būvobjektiem, kas nodoti ekspluatācijā pērn, žūrija tālāk konkursam atlasīja 32, bet finālam tika izraudzīti 11 pretendenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurence bijusi sīva, jo labākais bija jāizraugās starp tādiem projektiem kā atjaunotais Motormuzejs, Rīgas pils un Latvijas Nacionālais mākslas muzejs. Uzvarētāji – arhitektu birojs Sestais stils – atklāj, ka ir gandarīti, ka tālāk pēc viņu idejas Torņakalnā nākotnē turpinās attīstīties studentu pilsētiņa.

Pagājušajā gadā galveno balvu ieguva Latvijas Nacionālā bibliotēka, tāpēc šodien uzvarētāju paziņošana notika tieši tur.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl