Komentāri
Fotoreportāža: krāšņie Rīgas parki un dārzi izdaiļo pilsētu
Foto: f64

Trešdien Rīgas parku dārznieki un stādu audzētāji devās novērtēt krāšņās vasaras puķu dobes. Apzaļumotāju veikums iemūžināts arī aģentūras “f64” fotogrāfijās, ļaujot jebkuram aplūkot, kā izskatās galvaspilsētas zaļā rota.

Kopumā šogad Rīgas dārzos, parkos un skvēros ar vasaras puķēm tika apstādītas dobes vairāk nekā 3000 m2 platībā, bet dobēs, ziedu piramīdās, ziedu grozos un vāzēs kopumā tika iestādītas vairāk nekā 70 000 vasaras puķu, norāda SIA “Rīgas meži”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl