Komentāri
FOTO: Zolitūdes traģēdijas tiesas sēdes sākums jau aizkavējies par stundu
Foto: Aigars Lazdiņš ()

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesai šodien plkst. 10.00 Ķīpsalas izstāžu zālē vajadzēja sākt otro sēdi Zolitūdes traģēdijas krimināllietā, bet sēde atkal kavējas par gandrīz stundu.

Prokuratūra uzrādījusi apsūdzības deviņām personām par būvniecības noteikumu pārkāpšanu, valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, nonāvēšanu aiz neuzmanības un darba noteikumu pārkāpšanu. Savukārt par cietušajiem krimināllietā prokuratūra atzinusi 263 personas. Jau ziņojām, ka pērn decembra sākumā notika pirmā sēde, kurā daudz laika aizņēma tulkošana no krievu valodas uz latviešu valodu, neizmantojot austiņas.

Foto

Vairāk par tiesas sēdi uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl