Komentāri
FOTO: Vējonis kopā ar sievu un dēliem noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa
FOTO: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc ziedu nolikšanas ceremonijas pie Brīvības pieminekļa ar kundzi Ivetu Vējoni un dēliem apsveicinājās ar klātesošajiem interesentiem un XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Vējonis īsi pēc ziedu nolikšanas ceremonijas, kuru vēroja aptuveni simts interesentu, sākotnēji apsveicinājās ar tūristu grupu no Itālijas, kā arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidents interesējās par jauno dejotāju līdzšinējo pieredzi, kā arī novēlēja veiksmi un izturību, ar nožēlu atzīstot, ka visos svētku pasākumos nevarēs piedalīties. Toties prezidenta kundze bērniem sacīja, ka svētku laikā tos atbalstīs.

Ziedus īpašā ceremonijā Vējonis šodien noliks arī Brāļu kapos, bet pēc tam jaunajam prezidentam paredzēta simboliskā Valsts prezidenta amata pārņemšanas ceremonija Melngalvju namā, savukārt pāris stundu vēlāk Vējonim paredzēta dalība Valsts prezidenta inaugurācijai veltītajā pasākumā.

Kā ziņots, jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Skaties fotogaleriju!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl