FOTO: Valsts valodas centrā izcēlies ugunsgrēks; evakuēti 60 cilvēki

Komentāri
FOTO: Valsts valodas centrā izcēlies ugunsgrēks; evakuēti 60 cilvēki
FOTO: Jānis Zariņš ()

Šorīt Valsts valodas centra telpās Eksporta ielā 6 izcēlās ugunsgrēks, tas notika divu kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaime notika servera telpā, kur aizdegās kondicionieris.

Pēc aculiecinieku teiktā uz notikumu vietu ieradās vāirākas ugunsdzēsēju automašīnas, kā arī neatliekamā palīdzības automašīna. Ugunsgrēka dēļ no Valsts valodas centra tika evakuēti 60 cilvēki. Telpās bija radies piedūmojums.  Par laimi ugunsnelaimē cietušo nav.
Valsts valodas centrs ir Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras darbības mērķis ir īstenot valsts politiku attiecībā uz normatīvo aktu ievērošanas uzraudzību un kontroli valsts valodas lietošanas jomā. Tas  aizsargā valsts valodas lietotāju tiesības un intereses, sekmē valodas kultūrvides sakārtošanu un veicina latviešu valodas pilnvērtīgu funkcionēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Plašāk par ugunsnelaimi Valsts valodas centrā TV3 ziņās plkst. 19:00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl