Komentāri
FOTO: Valsts policija iegādājusies 20 īpaši aprīkotus, jaudīgus motociklus
FOTO: LETA

Valsts policija iegādājusies 20 jaunus motociklus, ar kuriem likumsargi varēs konstatēt arī šoferu pieļautos ātruma pārkāpumus. Valsts policijas vadība šodien žurnālistus informēja, ka līdz ar 40 trafarēto Opel Insignia automašīnu iegādi šī gada sākumā Valsts policijas ekipējums tika papildināts arī ar 20 jauniem Yamaha FJR 1300 motocikliem, kas īpaši izgatavoti un aprīkoti policijas vajadzībām.

Iepriekš policija jaunus motociklus saņēma pirms pieciem gadiem un 90.gados, taču jaunie braucamrīki ir modernāki un jaudīgāki. Būtiski, ka jaunie motocikli ir aprīkoti ar videoradariem, ar kuriem varēs konstatēt šoferu pieļautos ātruma pārkāpumus. Līdz šim izmantotajos motociklos tādas iespējas nebija, proti, policistiem vajadzēja apstāties ielas malā un izmantot rokas radaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunos motociklus izmantos Rīgas reģionā, savukārt līdz šim Rīgas likumsargu izmantotie braucamrīki tiks nodoti reģionālo pārvalžu rīcībā.

Kā atzina policijas vadība, likumsargu tehnika nav lēta – viens jaunais “Yamaha” izmaksājis aptuveni 24 000 eiro. Lielu daļu izmaksu veido tieši aprīkojums, tostarp datorsistēma un videoradari.

Jaunos motociklus izmantos jau nākamnedēļ, kad Rīgā sāksies Austrumu partnerības samits.

Jauno motociklu prezentācijā piedalīsies Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs un Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl