2 komentāri
FOTO: uzmanies, krāpnieks piedāvā izīrēt dzīvokli ”stroikā”
FOTO: Facebook

Cilvēku vēlme dzīvot jaunā, remontētā, mājīgā un saulainā miteklī bieži vien beidzas ar to, ka veselais saprāts uz brīdi atslēdzas. Tad nu tas ir lauciņš, kurā parasti sāk saimniekot krāpnieki.

Visos gadījumos scenārijs ir pilnīgi vienāds. Mitekļa izīrētājs, kurš piedāvā neticami izdevīgo iespēju, dzīvo citā pilsētā, tāpēc nevar izbraukāt un visiem interesentiem izrādīt savu īpašumu. Lai rezervētu mitekli, nepieciešams veikt priekšapmaksu.

Krāpnieku īstenotā prakse rāda, – tikko veikta priekšapmaksa, viltus saimnieks nozūd bez pēdām.

Tā gadījies arī kādai sievietei Lielvārdē.

”Es ar savu ģimenīti meklēju sev jaunas mājas. Pētām sludinājumus, pieņemam zvanus. Un, lūk, zvans piektdien ar piedāvājumu īrēt divistabu dzīvokli Lielvārdē, Raiņa ielā. Komunālie kā visur un rokas nauda. Sarunājam, man atsūta bildes uz e-pastu, lai varam ievērtēt. Dzīvoklītis ir tīrs, smuks, ar visām ērtībām. Ko laimei vēl vairāk vajag? Nosūtu datus līguma sagatavošanai un sarunājam tikties. Izīrētājs ir no Ventspils. Brīvdienās seko zvans, ka pirmdien līdz plkst. 10.00 man viņa kontā jāieskaita drošības nauda 100 eiro. Viņš dodas pie jurista, paņem līgumu un mēro ceļu uz Lielvārdi,” stāsta cietusī.

”Uz jautājumu, vai varētu atsūtīt kādu dzīvokļa dokumenta fotogrāfiju, atbilde ir, ka ar šodienas tehnoloģijām viņš ir uz “Jūs”. Mani pārņēma piesardzība, 100 eiro, skaitīt, neredzot ne dzīvokli reāli, ne dokumentus. Šorīt agrais zvans uz Lielvārdes domi, man tur atbild, ka šādu informāciju: kas kuram kurā adresē pieder man nekur nesniegšot, satraukums mazliet pieaug un plkst. 10.00 tuvojas, seko arī zvans ar jautājumu, vai viss ir procesā ar naudas pārskaitīšanu. Domāju pavizināšos ar velo pa Lielvārdi, precizēšu adresi, lai pēcpusdienā, ejot turp, nav ilgi jāmeklē,” stāsta sieviete.

Izrādās, ka ēka, kurā piedāvāts īrēt dzīvokli, nav līdz galam izbūvēta.

Skaties foto:

TOP komentāri

 • Rita
  0 0 0

  Rita

  Gluži jau nesauktu sevi par cietušo, jo laikus attapos, nevar neko pārskaitīt līdz neesi redzējis dokumentus un dzīvokli.

  Nebiju domâjusi, ka mans raksts no FB tiks pārpublicēts. Bet tiem, kuri meklē dzīvesvietu - esiet modri. Par lētu naudu neko nedabūt.
 • Rita
  0 0 0

  Rita

  Gluži jau nesauktu sevi par cietušo, jo laikus attapos, nevar neko pārskaitīt līdz neesi redzējis dokumentus un dzīvokli.

  Bebiju domâjusi, ka mans raksts no FB tiks pārpublicēts. Bet tiem, kuri meklē dzīvesvietu - esiet modri. Par lētu naudu neko nedabūt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl