FOTO: uz Tezē jauniešu tikšanos Rīgā ieradušies 15 000 kristieši no visas pasaules

1 komentārs
FOTO: uz Tezē jauniešu tikšanos Rīgā ieradušies 15 000 kristieši no visas pasaules
Foto: Jānis Zariņš

Šodien no rīta Rīgā ieradušies aptuveni 15 000 jauniešu no visas Eiropas un citiem kontinentiem, lai apmeklētu Tezē Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā. Pirmās jauniešu grupas Rīgā ieradās jau no agra rīta.

TV3 ziņas bija klāt vienā no piecām sagaidīšanas vietām, Ķīpsalā. Jaunieši bija pozitīvi satraukti, ierodoties Latvijā, un akcentēja, ka ir priecīgi būt daļa šā pasākuma un gaida kopīgās lūgšanas. Jaunieši sagaidīšanas vietā saņēma informāciju savā dzimtajā valodā un uzzināja, kurai no draudzēm šajās tikšanās dienās tiks piesaistīti. Draudzēs viņi uzzinās par savām mītnes vietām. Daļa no viesģimenēm ieradīsies draudzēs, lai pirmo reizi sastaptos ar jauniešiem, kurus turpmākajās dienās izmitinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oficiālās programmas aktivitātes 28. decembrī iekļauj vakariņas, kā arī vakara lūgšanas “Arēnā Rīga” un starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” plkst. 19.00. Vislielākās svētceļnieku grupas ieradās no Polijas, Ukrainas, Vācijas, Lietuvas, Francijas, Horvātijas un Itālijas.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Vaļis.
    0 0 0

    Vaļis.

    Sabraukuši pilns ar dīgdiieņiem un parazītiem, visa veida sektas un mēslu pabiras.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl