FOTO: uz Tezē jauniešu tikšanos Rīgā ieradušies 15 000 kristieši no visas pasaules

1 komentārs
FOTO: uz Tezē jauniešu tikšanos Rīgā ieradušies 15 000 kristieši no visas pasaules
Foto: Jānis Zariņš

Šodien no rīta Rīgā ieradušies aptuveni 15 000 jauniešu no visas Eiropas un citiem kontinentiem, lai apmeklētu Tezē Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā. Pirmās jauniešu grupas Rīgā ieradās jau no agra rīta.

TV3 ziņas bija klāt vienā no piecām sagaidīšanas vietām, Ķīpsalā. Jaunieši bija pozitīvi satraukti, ierodoties Latvijā, un akcentēja, ka ir priecīgi būt daļa šā pasākuma un gaida kopīgās lūgšanas. Jaunieši sagaidīšanas vietā saņēma informāciju savā dzimtajā valodā un uzzināja, kurai no draudzēm šajās tikšanās dienās tiks piesaistīti. Draudzēs viņi uzzinās par savām mītnes vietām. Daļa no viesģimenēm ieradīsies draudzēs, lai pirmo reizi sastaptos ar jauniešiem, kurus turpmākajās dienās izmitinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oficiālās programmas aktivitātes 28. decembrī iekļauj vakariņas, kā arī vakara lūgšanas “Arēnā Rīga” un starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” plkst. 19.00. Vislielākās svētceļnieku grupas ieradās no Polijas, Ukrainas, Vācijas, Lietuvas, Francijas, Horvātijas un Itālijas.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Vaļis.
    0 0 0

    Vaļis.

    Sabraukuši pilns ar dīgdiieņiem un parazītiem, visa veida sektas un mēslu pabiras.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl