FOTO: unikāls robots, kas palīdz pacientiem atveseļoties pēc smagām traumām

Komentāri

Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari” prezentē robotu, kas būtiski uzlabos atveseļošanās procesu, jo ļoti agrīni varēs uzsākt dažādas procedūras pacientiem ar smagiem funkcionēšanas traucējumiem.

Robots imitē kāju kustības un soļošanu, tādā veidā tiek sasniegti labāki rezultāti pēc smagām saslimšanām un traumām. Šī jaunā tehnoloģija ir būtiska rehabilitācijas ekselences centra attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat šodien Vaivaros bija iespēja apskatīt, kā pamazām tiek iekārtota bērnu rehabilitācijai paredzētā interaktīvā telpa. Šāda telpa paplašina iespējas bērniem atveseļošanās laikā rotaļāties un mācīties.

“Vaivaros” šodien viesojās arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone un izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl