FOTO: unikāls robots, kas palīdz pacientiem atveseļoties pēc smagām traumām

Komentāri

Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari” prezentē robotu, kas būtiski uzlabos atveseļošanās procesu, jo ļoti agrīni varēs uzsākt dažādas procedūras pacientiem ar smagiem funkcionēšanas traucējumiem.

Robots imitē kāju kustības un soļošanu, tādā veidā tiek sasniegti labāki rezultāti pēc smagām saslimšanām un traumām. Šī jaunā tehnoloģija ir būtiska rehabilitācijas ekselences centra attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat šodien Vaivaros bija iespēja apskatīt, kā pamazām tiek iekārtota bērnu rehabilitācijai paredzētā interaktīvā telpa. Šāda telpa paplašina iespējas bērniem atveseļošanās laikā rotaļāties un mācīties.

“Vaivaros” šodien viesojās arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone un izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl