FOTO un VIDEO: VUGD mācībās evakuē veco ļaužu pansionātu

Komentāri

Gāzes sprādzienā sabrukusi daļa no četrstāvīga sociālās aprūpes centra. Par laimi, šī nav realitāte, bet izdomāta leģenda, pēc kuras ugunsdzēsēji trenējās evakuēt slimus sirmgalvjus.

Vairākas ugunsdzēsēju, “ātrās palīdzības”, avārijas dienestu un policijas mašīnas cauri visai pilsētai steidzās uz Rīgas sociālās aprūpes centru Gaiļezers. Tomēr evakuējamo nebija daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzzinot par šādām mācībām, dauzi sociāla centra iemītnieki aizgāja prom uz pilsētu vai ieslēdzās savās istabās. Veciem un slimiem cilvēkiem evakuācija, lai arī mācību, ir liels stress. Vienam kungam kļuva patiešām slikti. Un tas, ka tā var būt, ir viens no secinājumiem, ko izdarīja glābēji.

Sociālās aprūpes centra mācību gaita tiks rūpīgi analizēta. Šādas mācības atbildīgie dienesti dažādās vietās rīko pēc Zolitūdes traģēdijas.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl