Komentāri

Ceturtdien, 15. jūnijā, Valsts prezidentam Raimondam Vējonim aprit 51 gads. LNT Ziņu arhīvos atrodami spilgti kadri, kuros Vējonis redzams gan darbā, gan atpūtā.

Video redzams, ko par Valsts prezidentu saka viņa kādreizējā skolotāja Daila Semberga, Vējoņa trāpījums basketbola grozā un arī Valsts pirmais suns – Rimini.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat video redzama emocionālā Vējoņa uzruna, stājoties Valsts prezidenta amatā. Iemūžināts arī kā prezidents kopā ar dzīvesbiedri Ivetu Vējoni viesojas Vatikānā un arī viņu abu tikšanās ar karalieni Elizabeti II.

Foto: Valsts prezidents 51. jubilejā 51 fotogrāfijā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl