FOTO un VIDEO: slimnīcas gultas un Zaļā nāve pie Finanšu ministrijas durvīm

1 komentārs
FOTO un VIDEO: slimnīcas gultas un Zaļā nāve pie Finanšu ministrijas durvīm
FOTO: LETA ()

Šorīt pie Finanšu ministrijas durvīm uz savu kārtējo protestu pulcējās mediķu arodbiedrības pārstāvji. No paša rīta bija sapulcējušies vairāki desmiti cilvēku.

Protesta dalībnieki rokās turēja zaļus un melnus balonus un bija tērpušies baltos apmetņos. Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola tika gaidīta ar uzsaukumiem “Portfeli, nāc ārā!”. Pie ministrijas ēkas bija novietots zaļš paklājs un izlikti vairāki krusti. Tāpat arī uz ietves bija izvietotas apklātas gultas, uz kurām virsū uzlīmēti uzraksti Zaļā nāve. Gultas bija apklātas tā, lai izskatītos, ka zem palagiem guļ cilvēki. Tāpat starp protestētājiem bija redzams tēls Zaļā nāve.

Ministre, iznākot no ēkas, lai dotos ceļā uz Saeimu, neapstājās pie protestētājiem, lai aprunātos. Vēlāk ministre žurnālistiem sacīja, ka jāparāda, ka protam veselības nozari sakārtot un gudri izmantot šos piešķirtos līdzekļus. Tad arī nākamajos divos gados būs daudz vieglāk un arī izmantotais finansējums būšot stipri lielāks.

Foto

Video no budžeta parakstīšanas un ministres došanās uz Saeimu gar protestētājiem

Reportāža TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Varbūt saliekam kopā Zalo nāvi ar birokrātiju un mediķu onkologu atrunu, ka "tā ir tāda stadija, ka mēs vairs neko, atliek ģimenes ārsta uzraudziba".Tā laikam skanēja atbilde Kristīnes ģimenei, vēl atvaļinājumu dēļ kavēšanas DEĀK un apgalvojumi, ka vainīgs tikai naudas trūkums.Visu cienu godprātīgajiem medikiem, bet dariet taču kaut ko ar birokrātiju! Nauda ietaupīsies noteikti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl