Komentāri

Šodien Ķīpsalā piestājis īpašs – spēkrats – leģendārais supervaroņa Betmena auto “Batmobile”.

Šis unikālais spēkrats tapis Skandināvijā un radīts pēc Tima Bērtona 1989. gada supervaroņu filmā “Batman” redzamā superauto parauga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis ir pirmais betmobilis, kas ir identiska mēroga un reāli funkcionējošs auto. Projekta autors ir zviedrs Leifs Garvins, kuram ideja par šādu auto tapusi pēc minētās filmas “Batman” noskatīšanās 1989. gadā.

Tiesa, ideju viņš realizējis tikai 10 gadus vēlāk, kad saticis līdzīgi domājošo somu Villi Tikanenu. Lai izgatavotu īstu betmobili, tā radītājiem vajadzējis 20 000 darba stundu.

Betmobilis nav mulāža, bet gan reāli funkcionējošs automobilis, ar kuru īpašnieks mēdz izbraukt pilsētas ielās. Lai pilnībā iejustos supervaroņa tēlā, betmobiļa īpašnieks pašūdinājis pat Betmena tērpu.

Garvins aprēķinājis, ka viņam betmobiļa radīšana izmaksājusi miljonu eiro. Betmobili Ķīpsalā būs iespēja apskatīt no piektdienas līdz svētdienai.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl