FOTO un VIDEO: rīcība ārkārtas situācijā lidmašīnā

Komentāri
FOTO un VIDEO: rīcība ārkārtas situācijā lidmašīnā
airBaltictraining.lv

Kas ārkārtas nosēšanās gadījumā notiek pilotu kabīnē? Ko un kāpēc skaļi izkliedz stjuarti visiem pasažieriem?

Atbildes uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem par ārkārtas situāciju lidmašīnā būs iespējams uzzināt pirmdien LNT rīta raidījumā 900 sekundes – tiešraidē no airBaltic simulācijas centra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT Ziņas informē nacionālās lidsabiedrības runasvīrs Jānis Vanags, ārkārtas situācijās piloti vadās strikti pēc drošības instrukcijām, kuras apgūtas mācību procesā.

Katrs pilots reizi sešos mēnešos iziet atkārtotus treniņus mācību simulatorā, kur tiek izspēlēti ārkārtas situāciju rīcības modeļi.

“Ārkārtas situācijā lidaparāta apkalpe dod skaļus un nepārprotamus norādījumus visiem pasažieriem, lai nekādos apstākļos nevienam no pasažieriem nerastos iespaids, ka viņam kaut kas no apkalpes sacītā nav jādara. Pasažieriem informācija tiek pavēstīta viņiem saprotamā valodā,” stāsta Vanags.

Video

Foto: ieskats airBaltic mācību simulatorā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl