FOTO un VIDEO: rīcība ārkārtas situācijā lidmašīnā

Komentāri
FOTO un VIDEO: rīcība ārkārtas situācijā lidmašīnā
airBaltictraining.lv

Kas ārkārtas nosēšanās gadījumā notiek pilotu kabīnē? Ko un kāpēc skaļi izkliedz stjuarti visiem pasažieriem?

Atbildes uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem par ārkārtas situāciju lidmašīnā būs iespējams uzzināt pirmdien LNT rīta raidījumā 900 sekundes – tiešraidē no airBaltic simulācijas centra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT Ziņas informē nacionālās lidsabiedrības runasvīrs Jānis Vanags, ārkārtas situācijās piloti vadās strikti pēc drošības instrukcijām, kuras apgūtas mācību procesā.

Katrs pilots reizi sešos mēnešos iziet atkārtotus treniņus mācību simulatorā, kur tiek izspēlēti ārkārtas situāciju rīcības modeļi.

“Ārkārtas situācijā lidaparāta apkalpe dod skaļus un nepārprotamus norādījumus visiem pasažieriem, lai nekādos apstākļos nevienam no pasažieriem nerastos iespaids, ka viņam kaut kas no apkalpes sacītā nav jādara. Pasažieriem informācija tiek pavēstīta viņiem saprotamā valodā,” stāsta Vanags.

Video

Foto: ieskats airBaltic mācību simulatorā

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl