FOTO un VIDEO: premjers iededz Latvijā pirmo viedo eglīti

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem iedegta tradicionālā eglīte valdības ēkā. Tās dekorēšanā šogad īpaša loma tika uzticēta premjeram Mārim Kučinskim.

Eglīte, kas izvietota Ministru kabineta foajē, ir tikai aptuveni metru gara. Taču šoreiz akcents likts nevis uz tās košumu vai lielumu, bet gan apgaismojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar telekomunikāciju uzņēmuma “Latvijas Mobilais telefons” vadītāja Jura Bindes palīdzību premjers piedalījās eglītes apgaismojuma diožu krāsas un mirgošanas frekvences programmēšanā.

Vērot eglītes iedegšanu bija ielūgti Valsts kancelejas darbinieku bērni. Premjers viņiem sacīja, ka viedā egle ir ne tikai Latvijā radies svētku simbols, bet arī aicinājums digitālās prasmes apgūt pieaugušajiem.

Eglītes diožu apgaismojums ir savienots ar datoru. Ikreiz, kad sociālajos tīklos tiek sacīti labi vārdi par Latviju, apgaismojums mirdz straujāk.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl