FOTO un VIDEO: premjers iededz Latvijā pirmo viedo eglīti

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem iedegta tradicionālā eglīte valdības ēkā. Tās dekorēšanā šogad īpaša loma tika uzticēta premjeram Mārim Kučinskim.

Eglīte, kas izvietota Ministru kabineta foajē, ir tikai aptuveni metru gara. Taču šoreiz akcents likts nevis uz tās košumu vai lielumu, bet gan apgaismojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar telekomunikāciju uzņēmuma “Latvijas Mobilais telefons” vadītāja Jura Bindes palīdzību premjers piedalījās eglītes apgaismojuma diožu krāsas un mirgošanas frekvences programmēšanā.

Vērot eglītes iedegšanu bija ielūgti Valsts kancelejas darbinieku bērni. Premjers viņiem sacīja, ka viedā egle ir ne tikai Latvijā radies svētku simbols, bet arī aicinājums digitālās prasmes apgūt pieaugušajiem.

Eglītes diožu apgaismojums ir savienots ar datoru. Ikreiz, kad sociālajos tīklos tiek sacīti labi vārdi par Latviju, apgaismojums mirdz straujāk.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl