FOTO un VIDEO: pirmizrādi piedzīvojusi pirmā latviešu seksa komēdija

Komentāri

Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem vakar vakarā piedzīvoja pirmā latviešu seksa komēdija ”Svingeri”. Viens no filmā redzamajiem aktieriem Ģirts Ķesteris par komēdiju saka – tā esot Ziemassvētkos skatāma ģimenes filma pieaugušajiem. Turklāt, pašiem filmas aktieriem vakardienas pirmizrāde bija pirmā iespēja redzēt, kā izdevies kinoprojekts, kas daudziem bijis liels izaicinājums.

Burbuļojot šampanietim, līdz šim pikantākais Andreja Ēķa kinoprojekts pirmajā vakarā nodots apmēram 600 acu pāru vērtējumam. Pat nosaukuma izvēlē režisors nolēmis provocēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Svingera ampluā debiju kino lauciņā piedzīvojis grupas “Prāta Vētra” mūziķis Jānis Jubalts, kuru režisoram esot bijis visvieglāk pierunāt filmēties šajā projektā.

Jānis Jubalts, filmas “Svingeri” aktieris

Man bija dažas lietas tādas pikantas, ko man bija grūtāk izdarīt, bet es ļāvos plūdumam un saprotu, ka tas ir arī mākslas veids, ka tas ir kino, ļaujies un dari vienkārši.

Ne mazāk pikanta un provokatīva arī pati filmas atklāšana, bet gandrīz pusotru stundu garās kinolentes laikā zālē ik pa brīdim uzbango smieklu šalts. Un aktieri pirmo reizi ierauga, kāds viss projekts izskatās gala variantā.

Kristīne Nevarauska, aktrise

Es ļoti uzticējos Andrejam, gājām un darījām, uzticējāmies režisoram un ticējām, ka tas būs gaumes robežās.

Ģirts Ķesteris, filmas “Svingeri” aktieris

Man bija interesants piedzīvojums – tēla meklējumos, un es esmu priecīgs par to, kā Andrejs Ēķis saka – nu beidzot tu varēsi būt pavisam kaut kas cits, nekā līdz šim tevi pazīst.

Elīna Vāne, filmas “Svingeri” aktrise

Aizlienējos šo to no savas sapratnes par Bridžitu Džounsu, līdz ar to es sapratu, ka mani izģērbt nevar, Intaram tur būtu ļoti, ļoti jāpiepūl sava domāšana, lai dabūtu šo personāžu kailu.

Pēc filmas skatītāji secina – tā izrādījusies nedaudz citādāka nekā iepriekš vedinājis domāt nosaukums.

Rūta un Gunārs, skatītāji

Tas nosaukums var sabaidīt cilvēkus, vismaz vecāku paaudzi. Mums tādas patīkamas atmiņas par jaunību. Ziniet, tas ir caur tādu prizmu un liek padomāt.

Klinta, skatītāja

Bija ļoti forši, bija interesanti. Latviešiem parasti nav tādas filmas, tā bija pirmā, kas tāda redzēta.

Kristofers, skatītājs

Beigas bija jocīgas, nevarēja īsti saprast, kāpēc beigās tā notika.

Andrejs Ēķis, filmas “Svingeri” režisors

Man bija prieks par katriem smiekliem, kas bija zālē, jo tā tomēr ir komēdija!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl