FOTO un VIDEO: Latvijai jauns visu laiku smagākā ķirbja rekords

Komentāri

404 kilogrami – tik daudz sver visu laiku smagākais Latvijas ķirbis, kas ir gandrīz divreiz smagāks par iepriekšējo Latvijas rekordistu.

Otrdien Rīgas zooloģiskajā dārzā 11. Latvijas lielākā ķirbja čempionātā uzvarētājs noskaidrots starp 10 oranžajiem milzeņiem, kas uz galvaspilsētu atvesti no dārziem Ādažiem, Līvāniem un visvairāk no Kurzemes puses – Skrundas un Kuldīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis ir bijis labs ražas gads, un par to liecina arī kopējais finālistu svars uz starta līnijas – vairāk nekā divas tonnas. Tos nosvērt palīdzēja spēkavīri Agris Kazeļņiks un Aivars Šmaukstelis.

Uzvaras lauri un divi pārspēti rekordi šajā reizē Neimaņu ģimenei no Kuldīgas. Mamma Gundega izaudzējusi Latvijā trešo smagāko ķirbi, bet meitas Luīza un Elīza līdz šim smagākos ķirbjus Latvijā.

Šajā reizē mazākais ķirbis, kas ir tādā pašā svarā, kā pērnā gada rekordists – 165,5 kilogramus smagā oga, kas izaudzēta Ādažos, tika Amūras tīģeriem Toram un Odinam, kuri gan sākumā uz oranžo milzeni lūkojās ar aizdomām.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl