Komentāri

Lai mudinātu cilvēkus aizdomāties par dabas līdzsvaru, bioloģisko daudzveidību un tās nozīmi cilvēku eksistencē, pasaulē trešdiena, 18. maijs, ir Augu aizsardzības diena.

Augu aizsardzības dienai veltīti pasākumi notiek arī Latvijā – par to tiešraidē no Botāniskā dārza stāstīja LNT raidījuma 900 sekundes žurnāliste Rūta Čivča.

LU Botāniskā dārza speciālistes Signe Tomsone un Ieva Rūrāne pastāstīja, kādi īpaši reti un aizsargājami augi pašlaik zied un ir apskatāmi Botāniskajā dārzā.

Foto

Video: saruna ar LU Botāniskā dārza direktora vietnieci Signi Tomsoni un botāniķi Ievu Rūrāni

Video: Laika ziņas tiešraidē no LU Botāniskā dārza

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl