FOTO un VIDEO: iznīcinātāju treniņi Lielvārdes lidlaukā

Komentāri

Šorīt Lielvārdes lidlaukā notiek iznīcinātāja F15 treniņi. Kā ziņo TV3 Ziņas, troksnis esot iespaidīgs. F15 ir ASV divu dzinēju iznīcinātājs. Tas ir viens no visveiksmīgākajiem mūsdienu iznīcinātājiem.

Vēlāk gaisa spēku aviācijas bāzē notiks arī atvērto durvju diena, kuras laikā bāzi apmeklēs skolēni no visas Latvijas. Skolēnus iepazīstinās ar Pretgaisa aizsardzības tehniku, tostarp arī pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmu, helikopteriem, kā arī ekipējumu un darba specifiku. Šādus pasākumus kā atvērto durvju dienas Nacionālie bruņotie spēki rīko vairākas reizes gadā, lai iepazīstinātu sabiedrību ar karavīru ikdienu un uzdevumiem.

 

FOTO

Plašāk par iznīcinātāju treniņiem TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl