Komentāri
FOTO un VIDEO: ieskaties, kā izskatās par 6,8 miljoniem eiro rekonstruētajā Saeimas ēkā!
LNT

Trešdien, 26. oktobrī, mediju pārstāvjiem bija iespēja ielūkoties rekonstruētajā Saeimas namā Jēkaba ielā 6/8.

Jaunā ēka nodrošinās parlamentam sanāksmju un konferenču telpas, kā arī darba kabinetus atsevišķu komisiju vadītājiem un darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēka rekonstrukcijas gaitā pielāgota Saeimas vajadzībām, pēc iespējas saglabājot sākotnējo plānojumu un restaurējot vēsturiskos elementus, norāda Saeimas Preses dienesta pārstāvji.

Ēkas restaurācija un būvniecība ilga gandrīz divus gadus. Ēkā tika veikts liels restaurācijas darbu apjoms, kopumā restaurējot 440 kvadrātmetrus vēsturiskā parketa un 115 kvadrātmetrus vēsturisko flīžu. Saglabāti un restaurēti lielie ozolkoka logi un restaurētas arī 40 vēsturiskās durvis, un pēc veco kopiju paraugiem daļa durvju izgatavotas no jauna, informē būvkompānijas Velve pārstāvji.

Oficiālā Saeimas rekonstruētās ēkas atklāšana paredzēta ceturtdien, 27. oktobrī.

Video

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl