Komentāri

Priecīga ziņa Rīgas Zooloģiskajā dārzā – roņu mātei Kristai piedzimis pirmais mazulis.

Baltais, apaļīgais un veselīgais ronēns ir  apaļīgs un veselīgs ronēns ir pirmais Rīgas Zoodārzā šogad piedzimušais roņu mazulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Dzīvnieku pasaulē pirmie mazuļi nereti iet bojā, jo mātēm nav pieredzes to aprūpē, tomēr šoreiz Zooloģiskā dārza pārstāvji atzīst – viss esot kārtībā. Roņu māte ir ļoti gādīga – labi baro un apsargā savu pirmdzimto ne vien no iespējamiem draudiem, bet arī no saviem kopējiem. Tāpēc vēl nav zināms mazuļa dzimums.

Ronēna tēvam Puikam, kuram šis ir trešais sekmīgi augošais pēcnācējs, atliek tikai īgņoties blakus baseinā un noraudzīties uz notiekošo no attāluma. Rīgas Zooloģiskā dārza pārstāvji teic, ka arī šogad laika apstākļi vedina domāt, ka ne viens vien roņu bērns nokļūs Rīgas līča piekrastē, tomēr jāatceras, ka atrastos roņu mazuļus pašiem nav ļauts glābt un kaut kur vest. Šo uzdevumu veic Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti.

Video – Rīgas Zooloģiskais dārzs, video apstrāde – LNT.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl