FOTO un VIDEO: “airBaltic” piegādāta pirmā “Bombardier CS300”

Komentāri

Pasaulē pirmais kanādiešu avioražotāja “Bombardier” gaisa kuģis “CS300”, kas tuvākajos gados kļūs par nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” flotes pamatu, ieradies Rīgā. Šodien par godu jaunajam lidaparātam lidostā “Rīga” notiek vērienīgs prezentācijas pasākums.

Lidaparāts gan vēl ir apsegts, jo tā svinīgā atklāšana notiks nedaudz vēlāk, pagaidām šeit tiek teiktas svinīgas uzrunas un plānots arī iespaidīgs gaismas un skaņas šovs. Tomēr, kāds lidaparāts izskatās, ieskatu varēja gūt jau vakar, kad tas no Kanādas ieradās Rīgā un virs savas jaunās mājas lidostas apmeta arī goda apli. Savukārt par gaisa kuģa salonu priekšstatu varēja gūt septembrī, kad Rīgā bija ieradusies “CS300” testa versija. “airBaltic” lidaparātā būs 145 vietas, pasažieriem tiek solītas plašākas sēdvietas, lielāki logi, lielāka vieta rokas bagāžai un pat ērtākas tualetes telpas. Tāpat “Bombardier” sola, ka lidmašīna būs klusāka, ātrāka, videi draudzīgāka un ekonomiskāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“CS300” tik tiešām var dēvēt par ilgi gaidītu lidmašīnu. Sākotnēji tika plānots, ka pirmās jaunās “CS300” lidmašīnas Rīgu sasniegs 2015. gada nogalē, taču vēlāk termiņš tika vairākkārt pārcelts.

Foto

Šogad “Bobmardier” piegādās “airBaltic” vēl vienu lidmašīnu, bet pārējās 18 plānots iecerēts piegādāt līdz 2018. gadam. “airBaltic” būs pirmā lidsabiedrība pasaulē, kas savus pasažierus pārvadās ar “CS300”, un pirmie pasažieri uz šīs lidmašīnas klāja kāps pēc nepilnām divām nedēļām reisā Rīga-Amsterdama.

Kopējā darījumu vērtība par 20 lidmašīnām pēc kataloga cenām par visām lidmašīnām ir iespaidīga – pusotrs miljards ASV dolāru. Tas nozīmē, ka viena lidaparāta cena ir vairāk nekā 70 miljoni ASV dolāru.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl