FOTO: ”Trušu karalistē” pilnā sparā norit gatavošanās Lieldienām

Komentāri
FOTO: ”Trušu karalistē” pilnā sparā norit gatavošanās Lieldienām
FOTO: LNT

Lēdmanes pusē ”Trušu karalistē” pilnā sparā notiek uzkopšanas darbi, vēsta LNT Ziņas.

”Trušu karalisti” uzbūvēja bijušie ieslodzītie un alkoholiķi, kuri tur iziet rehabilitācijas programmu. Dabas parks priecē apmeklētājus, bet dzīvnieki un darbs dziedē ”paklupušos” cilvēkus. Pašlaik ”Trušu karalistē” dzīvo 30 vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Trušu karaliste” tapusi, pateicoties Eiropas sociālo fondu un programmas ”Daudzpakāpju resocializācijas pasākumi bijušiem ieslodzītiem” atbalstam un pašu Lēdmanes ”Zilā krusta” nama iemītnieku darbam. Skaisti iekoptā teritorijā, Ogres upes senlejā, apmēram kilometru aiz ”Zilā krusta” saimniecības ēkām, dzīvojas teju 200 trušu un āži.

Trušu sadzīve notiek skaisti veidotās pilīs un muižās, kas labi iekļaujas apkārtējā vidē, radot asociācijas par pasaku mežu. Pāri ielejai slejas koka tilts, kura vidū atrodas atpūtas vieta, lai uz karalisti lūkotos, sēžot pie galda. Savdabīga lapene izveidota arī pie trušu karalistes ieejas vārtiem – te galds un soli atrodas uz šūpojamās grīdas.

Foto

Vairāk uzzini LNT Ziņās plkst. 20.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl