FOTO: ”Trušu karalistē” pilnā sparā norit gatavošanās Lieldienām

Komentāri
FOTO: ”Trušu karalistē” pilnā sparā norit gatavošanās Lieldienām
FOTO: LNT

Lēdmanes pusē ”Trušu karalistē” pilnā sparā notiek uzkopšanas darbi, vēsta LNT Ziņas.

”Trušu karalisti” uzbūvēja bijušie ieslodzītie un alkoholiķi, kuri tur iziet rehabilitācijas programmu. Dabas parks priecē apmeklētājus, bet dzīvnieki un darbs dziedē ”paklupušos” cilvēkus. Pašlaik ”Trušu karalistē” dzīvo 30 vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Trušu karaliste” tapusi, pateicoties Eiropas sociālo fondu un programmas ”Daudzpakāpju resocializācijas pasākumi bijušiem ieslodzītiem” atbalstam un pašu Lēdmanes ”Zilā krusta” nama iemītnieku darbam. Skaisti iekoptā teritorijā, Ogres upes senlejā, apmēram kilometru aiz ”Zilā krusta” saimniecības ēkām, dzīvojas teju 200 trušu un āži.

Trušu sadzīve notiek skaisti veidotās pilīs un muižās, kas labi iekļaujas apkārtējā vidē, radot asociācijas par pasaku mežu. Pāri ielejai slejas koka tilts, kura vidū atrodas atpūtas vieta, lai uz karalisti lūkotos, sēžot pie galda. Savdabīga lapene izveidota arī pie trušu karalistes ieejas vārtiem – te galds un soli atrodas uz šūpojamās grīdas.

Foto

Vairāk uzzini LNT Ziņās plkst. 20.00!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl