Komentāri

Šodien Rīgas Zooloģiskajā dārzā notika lielākā ķirbja čempionāts. Par pietiekami ražīgiem svara un apjoma ziņā bija atzīti 10 ķirbji, kas pretendēja uz smagākā un lielākā titulu. Raženākais šogad izrādījās 163 kilogramu smagais ķirbis no Dagdas puses, ko izaudzējusi Inna Kozlovska.

Tas gan nepārspēja pērnā gada rekordu – 232 kilogramu smago milzeni. Visus ķirbjus dalībnieki labprāt atstāja Zooloģiskajā dārzā kā mielastu tā iemītniekiem. Katru dienu zoodārzā patērē aptuveni 25 kilogramus ķirbja, bet gada laikā pat līdz 7 tonnām dažādu ķirbjaugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķirbju svēršanā šogad nepiedalījās ilggadējais zooloģiskā dārza draugs un atbalstītājs – tagadējais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Viņa vietā svarīgo uzdevumu uzņēmās izpildīt spēkavīrs Agris Kazeļņiks un Aivars Šmaukstelis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl