Komentāri
Foto: Šķēdes poligonā karavīri un zemessargi pilnveido savas prasmes šaušanā pa gaisa mērķiem
Foto: Jānis Zariņš

Šajās dienās Šķēdes poligonā notiek mācības ”Baltic Zenith 2017”, kurās karavīri un zemessargi pilnveido iemaņas kaujas šaušanā pa gaisa mērķiem ar tuvās darbības pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmu RBS -70.

Mācībās piedalās vairāk nekā 60 karavīru un zemessargu no Gaisa spēku aviācijas bāzes Pretgaisa aizsardzības diviziona un Zemessardzes 17. pretgaisa aizsardzības bataljona. Mācību ”Baltic Zenith 2017” mērķis ir profesionāli sagatavot zenītraķešu RBS-70 operatorus, veicot praktiskos kaujas šaušanas vingrinājumus pa gaisa mērķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien mācības ”Baltic Zenith 2017” apmeklēja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš.

Šķēdes mācību bāze ir vienīgā Latvijā, kurā ir iespējams veikt praktiskus šaušanas vingrinājumus pa gaisa mērķiem, izmantojot pretgaisa aizsardzības ieroču sistēmas. Šeit regulāri notiek pretgaisa aizsardzības mācības.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl