Komentāri

Kokneses novada Iršu pagasta zemnieku saimniecībā Zemitāni nodarbojas ar pasaules līmeņa trofeju briežkopību. Šobrīd te pastaigājas vairāk nekā 1200 staltbriežu un dambriežu, un citu savvaļas dzīvnieku.

Šobrīd aptuveni 300 hektāros pastaigājas vairāk nekā 1200 staltbriežu un dambriežu, un citu savvaļas dzīvnieku (mufloni, sumbri, mežacūkas).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teritorija ir sadalīta divās daļās – 100 hektāros izvietota briežu ciltsdarba saimniecība ar visu tai nepieciešamo infrastruktūru. Pārējā teritorijā izveidots safari parks, kas uzņem apmeklētājus, kas vēlas priecāties par apkārtējās dabas skaistumu un dzīvniekiem viņu dabīgajā vidē.

Portāls Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties, ko siltajā sestdienas dienā dara skaistie Zemitānu saimniecības brieži.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl