Komentāri
FOTO! Sirmie leģionāri, ārvalstu provokatori un tā saucamie antinacisti – 16. marts ir sācies!
Foto: Andrejs Skangals ()

Leģionāri pulcējās uz piemiņas dienas dievkalpojumu Svētā Jāņa baznīcā. Tur ieradies arī prokrieviskais britu izcelsmes žurnālists Greiems Filipss. Viņš uzmācas sirmajiem leģionāriem ar provokatīviem jautājumiem. Jau ziņojām, ka iepriekš savās reportāžās viņš slavējis Donbasa separātistus, kopā ar viņiem šaudījies ar Kalašņikova automātu un pat saņēmis tā dēvētās Luhanskas tautas republikas medaļu.

Drošības policija jau iepriekš brīdinājusi, ka šogad 16. marta pasākumi draud izvērsties ļoti saspringti. Paredzams, ka valstī ieradīsies vairāki provokatori no ārzemēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā saucamie antinacisti pulcējas Bastejkalnā

Tikmēr Bastejkalnā ir pulcējušies ap 40 cilvēku, kuri piedalās biedrības Latvijas Antinacistiskās komitejas rīkotajā piketā-sapulcē. Piketētāji tur rokās plakātus, uz kuriem latviešu, angļu un vācu valodā uzrakstīts “Aizstāvēsim vēsturi – pret Waffen SS latviešu leģiona glorifikāciju”. Pagaidām viss esot mierīgi.

Foto

Leģionāru piemiņas gājiens uz Brīvības pieminekli nedaudz aizkavējas. Britu provokators ar savām darbībām aiztur gājiena sākšanos. Bastejkalnā atmosfēra arī kļūst nervozāka.

16. marts – Leģionāru piemiņas diena! Policija strādās pastiprinātā režīmā

Drošības policija atzīmē, ka šo dienu savās interesēs izmanto Krievija.

Atbildīgās iestādes norāda – šodien, tāpat kā citus gadus, saglabājas dažādu provokāciju riski. Lai novērstu provokācijas un fiziskas sadursmes, Drošības policija ieteica Rīgas domei norobežot pasākumu dalībniekus.

Reportāža par 16. marta notikumiem TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl