7 komentāri
FOTO: simtiem iedzīvotāju protestē pret bēgļu uzņemšanu Latvijā; pieprasa referendumu
FOTO: Aleksis Zoldners, LNT

Otrdien, 4. augustā, desmitiem cilvēku pie Ministru kabineta pulcējušies uz protesta akciju saistībā ar bēgļu uzņemšanu Latvijā. Politiķu un sabiedrības vidū krasi atšķirīgā reakcija par nepieciešamību uzņemt bēgļus raisīja arī bažas par iespējamām provokācijām šīs akcijas laikā.

Cilvēkiem rokās ir dažādi plakāti, uz kuriem teikts: “Nē! Balto tautu genocīdam”, “Baltiju baltiešiem, Eiropu – eiropiešiem, Āfriku – afrikāņiem”, “SOS! Glābiet Latvijas pensionārus un bērnus”, uz citiem plakātiem protestanti prasa – “Cik imigrantu izmitinās savās mājās Straujuma?”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protestētājiem rokās ir arī Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī citu valstu karogi. Pasākumā piedalās arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas, kurus sveic ar skaļiem aplausiem.

TOP komentāri

 • zvaigžņu vilks
  +3 +3 0

  zvaigžņu vilks

  neviens pat neiznāca ārā līdz 18.30 , baidījās un noteikti nebija ko teikt - jo viens ir gvelzt iestudētu tekstu kameras priekšā ,bet kas cits - atbildēt tautai acīs skatoties
 • Jānis Steps
  +1 +1 0

  Jānis Steps

  Sāksim ar to, ka šitie "bēgļi"
  1. Nāk no valstīm, kurās jau gadus 15 nekāda karadarbība nenotiek,
  2. Pārstāv citu rasi, zinātniski korekti - citu bioloģisku sugu, par rasi ir pareizi saukt TIKAI baltos cilvēkus, jo tas ir pašnosaukums, tāpat citu ādas krāsu sugām ir SAVI pašnosaukumi.
  Jebkāda starprasu (starpsugu) sajaukšanās neatgriezeniski iznīcina baltā cilvēka ģenētiku - tāds ir Dabas Likums visā Kosmosā visiem vienāds, pilnīgi vienalga patīk kādam vai nepatīk (var nepatikt arī pārāk karsta saule, vai spēcīgs lietus, bet tā nepatika šos notikumus nekādi neiespaidos, šeit ir analoģiski.
  Pietiek baltajai sievietei VIENREIZ pārgulēt ar citas sugas (rases) vīrieti, lai pilnīgi visi viņas turpmākie pēcnācēji uz visiem laikiem būtu zaudēti baltajai rasei!
  Tātad - šis ir GENOCĪDS pret VISIEM BALTAJIEM cilvēkiem neatkarīgi no to tautības, kas ir vien nošķirti dzīvojot izveidojusies laika gaitā, lai gan sākotnēji bija viena tauta un viena valoda visiem baltajiem.
 • doremi
  +1 +1 0

  doremi

  nevis baidijaas ,bet visiem ph liimenis uz tas kas notiek logu prieksaa ,iisaa darba diena laikam bija :))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl