FOTO! Šādi izskatās bēdīgi slavenā ēka Ķekavā, ko dome nopirka par 300 tūkstošiem eiro!

0 Komentāru
FOTO! Šādi izskatās bēdīgi slavenā ēka Ķekavā, ko dome nopirka par 300 tūkstošiem eiro!

Teju 300 tūkstoši eiro – šāda summa jau no nodokļu maksātāju maciņiem samaksāta par ēku “Pie Mārtiņa” Ķekavā. Fotogrāfs Vladislavs Proškins paviesojās Pierīgā un fotogrāfijās iemūžinājis, kā šis bēdīgi slavenais nams izskatās! Vērtē pats – vai tas ir 300 tūkst. eiro vērts!

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – Ķekavas dome pēkšņi un lielā steigā nopirkusi graustu ”Pie Mārtiņa”, turklāt nevis par pārdevēja piedāvātajiem 260 tūkstošiem eiro, bet par teju 300 tūkstošiem eiro. Tur plānots pārcelt vietējo policiju.

Skaties FOTO!

Jau iepriekš ziņots, – šo graustu piedāvāja Ķekavas domei iegādāties apmēram pirms gada par 260 tūkstošiem eiro. Domes deputāti izvērtēja piedāvājumu un, loģiski, atteicās no šā ”pievilcīgā” darījuma. Taču šā gada septembrī pēkšņi viņu domas mainījās, turklāt tik krasi, ka tika nolemts – šis grausts tik ļoti Ķekavai nepieciešams, ka dome gatava maksāt pat par 40 tūkstošiem eiro vairāk. Protams, nauda ņemta no budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas.

Tika pieņemts, ka ēka jānopērk un jāveic tur remonts, un tad tur būtu jāievācas policijai. Jāpiebilst, ka jau iepriekš tika secināts, ka ”telpas ir ļoti sliktā stāvoklī un ka minimālās remonta izmaksas ir 300 eiro par kvadrātmetru”, liecina sēdes protokola informācija.

Vēlāk, kad īpašums jau tika noformēts Zemesgrāmatā, pašvaldība sāka domāt, vai tomēr tas ir racionāli. Pagaidām īsti skaidrības tomēr neesot.

0 Komentāru