Rīgas bērni Zinību dienā uz skolu lavierē starp mašīnām un pārraktām ielām

19 komentāri
Rīgas bērni Zinību dienā uz skolu lavierē starp mašīnām un pārraktām ielām
Foto: Jānis Eglītis

Dažas dienas pēc pašvaldību vēlēšanām Rīgas mērs Nils Ušakovs solīja, ka Rīgas ceļu remonti līdz 1. septembrim būs beigušies, bet diemžēl Zinību diena Rīgas bērniem iesākas smilšu un smagās tehnikas ielenkumā.

Kā pārliecinājās TV3 Ziņas, realitāte šorīt krietni atšķiras no Rīgas mēra solītā, un bērniem ar puķēm bija pamatīgi jānopūlas, lai caur remontiem tiktu līdz skolai.

Tik sakoptu Rīgas centru 1. septembrī Rīgas mērs Nils Ušakovs sociālajā vietnē “Twitter” solīja 6. jūnijā (dažas dienas pēc pašvaldību vēlēšanām), kad saņēma kritiku par to, kāpēc laikus netiek sākti plānotie ielu remontdarbi.

Diemžēl Rīgas mēra solītais nav piepildījies un sapostajiem bērniem jālavierē pa Rīgas ielām.

Arī sociālo tīklu lietotāji pamanījuši bērnus apdraudošo situāciju Rīgas ielās un fiksē, kā skolēni dodas uz skolu cauri remontiem. “Twitter” lietotājs @Kaspars_zn raksta, ka uz kādas Rīgas ielas remonts notika arī brīdī, kad bērni devās uz skolu, bet tie tika apturēti pēc policijas lūguma. Viņš arī akcentē: “Šodien tūkstošiem skolēnu un citi ļaudis spiesti pārkāpt CSN, jo gājējs @rdsvc acīs ir nekas. Absolūta MK 421. noteikumu ignorēšana”.

TOP komentāri

  • Raivo Kalējnieks
  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Tak Brīvības iela,Stabu,Briāna iela vēl joprojām ir izdemulēta. Necienu cilvēkus,kuri kko sola,bet laicīgi nevar izpildīt. Daži strādnieki pat nakts mieru traucē. Ušakov,kas Tu par mēru esi,ja nevari izdarīt solīto?
  • Aigars Veikenieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl