FOTO: Rīgā pulcējas 105 skolēnu uzņēmumi no 13 valstīm

Komentāri
FOTO: Rīgā pulcējas 105 skolēnu uzņēmumi no 13 valstīm
FOTO: Kristīne Ozolniece, LNT Ziņas

4. un 5.aprīlī lielākā Latvijas izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JAL) organizē gadskārtējo Starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) festivālu, kurā, pārstāvot 105 uzņēmumus no 13 pasaules valstīm, pulcējas skolēni un viņu pedagogi.

Pasākuma mērķis ir nodrošināt Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumiem praktiskās uzņēmējdarbības pieredzi starptautiskā līmenī, vienlaikus sniedzot iespēju Latvijas jauniešiem iedvesmoties uzņēmējdarbībai un gūt pieredzi no vienaudžiem citās valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Krievāns
JAL valdes priekšsēdētājs

Tik liela mēroga gadatirgi ar vairākiem simtiem dalībnieku, kādus katru gadu organizējam pie mums Latvijā, nav nevienā citā Eiropas valstī. Tieši tāpēc šogad jau devīto gadu mums – Latvijai – ir uzticēts organizēt Starptautisko SMU festivālu. Šāds pasākums jaunajiem uzņēmējiem, tostarp arī no Latvijas, dod iespēju gūt neatsveramu pieredzi, novērtēt savu veikumu starptautiskā konkurencē, paplašināt redzesloku.

 

 

Festivāls 4.aprīlī un turpināsies 5.aprīlī ar gadatirgu, kur mācību uzņēmumi stendos parādīs un tirgos savu produkciju apmeklētājiem.

 

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl