FOTO: Rīgā ierodas pasaulē pirmā CS300 lidmašīna

Pievienot komentāru
FOTO: Rīgā ierodas pasaulē pirmā CS300 lidmašīna
FOTO: airBaltic/Lidosta Rīga

Šodien, 2016. gada 30. novembrī, Latvijas lidsabiedrība ”airBaltic” Rīgā sagaidīja pasaulē pirmo “Bombardier CS300” lidmašīnu.

”airBaltic izpilddirektors Martins Gauss norāda: ”Mēs esam patiesi priecīgi sagaidīt mūsu pirmo CS300 lidmašīnu un kļūt par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas saņem un sāk komerciālos lidojumus ar CS300 – inovatīvāko un tehnoloģiski modernāko lidmašīnu pasaulē. “Bombardier CS300” lidaparāti ir neatņemama “airBaltic” biznesa attīstības stratēģijas “Horizon 2021″ un flotes optimizēšanas plāna sastāvdaļa”.

Jaunajā CS300 lidmašīnā kopumā ir 145 sēdvietas, un tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā lielāki logi, platāki sēdekļi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks.

Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas par attiecīgi 20% un 50%.

”airBaltic” ir pirmā lidsabiedrība pasaulē, kas uzsāks lidojumus ar CS300 lidmašīnu, un tā kopumā ir pasūtījusi 20 CS300 lidaparātus.

Foto

 

 

Lasi vēl