FOTO: rekonstruēta Rīgas 1. slimnīcas fasāde

Komentāri

Pēc rekonstrukcijas pirmdien atvērts Rīgas 1. slimnīcas administratīvais korpuss ar vēsturiskajām ēkas dekorācijām.

Restaurējot vēsturisko ēku, ir atjaunoti arī arhitektoniskie elementi, kas bija pazuduši Otrā pasaules kara laikā un padomju laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad pie slimnīcas administrācijas ēkas fasādes ir atjaunots arī apzeltīts Rīgas ģerbonis ar atslēgām. Ir uzsākti arī slimnīcas vēsturiskā žoga un vārtu atjaunošanas darbi, kas ir Bruņinieku ielas pusē – pie vārtiem tiks izveidota gāzes laternas imitācija. Šos darbus plānots pabeigt maijā.

Savukārt pārējās slimnīcas ēkas plānots restaurēt nākamo divu gadu laikā. Pēc tam tiks labiekārtota slimnīcas teritorija, kā arī atjaunota slimnīcas aparatūra un tehnika. Slimnīcas korpusa atjaunošana veikta par pašvaldības līdzekļiem un izmaksāja vairāk nekā 880 000 eiro.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl